Monday, August 10, 2020

Napisane przez maj 18 2018

15-17 03 18 1st World Congress of Trichoscopy i sympozjum All About Hair and Nails

Dział: Konferencje Napisane przez maj 18 2018

21 lutego, godz. 14 w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej (PAP, ul. Bracka 6/8).

Dział: Konferencje Napisane przez maj 18 2018

Volkswagen Home – nowatorski concept store marki w Warszawie

  • Informacja prasowa 30 października 2017
  • Marka otworzyła Volkswagen Home – unikatowy concept store
  • Nietuzinkowe miejsce prezentacji najnowszych modeli Volkswagen mieści się w centrum Warszawy
  • Jedyny tego typu sposób prezentacji samochodów Volkswagena na świecie
  • Premierowa prezentacja Volkswagena T-Roc również w Volkswagen Home

W każdym projekcie szukamy elementów, które są ważne dla tożsamości inwestora. Naszym zadaniem jest te elementy wychwycić i przekuć na funkcję i estetykę. Dlatego domowy klimat salonu Volkswagen Home uzupełniliśmy elementami inspirowanymi liniami projektowymi nowych
samochodów Volkswagena. Konstrukcje ścian nie tylko odwzorowują pełne energii i dynamizmu linie samochodów spod znaku VW, ale też bezpośrednio nawiązują do charakterystycznej rzeźby grilla modelu Arteon. Stylistkę modeli Arteon oraz najnowszego T-Roc klienci Volkswagena
odnajdą także w samym oświetleniu salonu. – Paweł Garus, współwłaściciel pracowni mode:lina™.
W Volkswagen Home prezentowane będą najnowsze modele marki. Klienci będą mogli nie tylko obejrzeć auta, ale również umówić jazdy testowe, skonfigurować swojego wymarzonego Volkswagena oraz złożyć zamówienie. A wszystko w komfortowych i przytulnych wnętrzach domu Volkswagena. W samym sercu Warszawy, przy ulicy Karolkowej 30.
Informacja prasowa Volkswagen Home to pierwszy tego typu projekt marki w Europie. Nowa przestrzeń powstała przy ul. Karolkowiej 30 na warszawskiej Woli. W przyszłości ma się stać również miejscem różnego rodzaju spotkań – od tych o charakterze kulturalnym, po eventy kulinarne czy muzyczne.
Oficjalne otwarcie Volkswagen Home odbyło się w minioną sobotę 28 października 2017 r. Dla gości podczas eventu zagrała gwiazda wieczoru – Monika Brodka.
Jest mi niezmiernie miło zaprosić Panią na oficjalne otwarcie Volkswagen Home – nowego miejsca w sercu Warszawy, w którym można poczuć się jak … w domu. Impreza otwarcia odbędzie się 28 października 2017 roku w Karolkowa Business Center. Zachęcamy do odbycia z nami podróży przez wszystkie zmysły i odkrycia tego wyjątkowego miejsca.

Szczegóły imprezy znajdzie Pani w załączonym zaproszeniu. Uprzejmie proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 23.10.2017 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do zobaczenia ! Anna Korzycka-Kaśków SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE 791 963 796 ul. Saska 101 lok. 3 ▪ 03-914 Warszawa WWW.CONSULTINGANDMORE.PL. http://www.consultingandmore.pl

Dział: Konferencje Napisane przez luty 07 2017

OGŁOSZENIE NOMINACJI DO ORŁÓW 2017 JUŻ JUTRO!

 

Ogłoszenie nominacji do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych Orły będzie miało miejsce już jutro (wtorek, 7 lutego 2017 roku) o godz. 12:00 w siedzibie ASP, przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39.

Nazwiska nominowanych odczytywali będą laureaci i nominowani poprzednich edycji Orłów, członkowie Polskiej Akademii Filmowej, m.in. Agnieszka Holland, Artur Żmijewski, Janusz Gajos, Łukasz Palkowski, Jacek Borcuch, Olga Frycz, Kinga Dębska, Wojciech Żogała, Artur Reinhart, Dorota Roqueplo, Grażyna Torbicka czy Wiktor Zborowski.

Zapraszamy serdecznie!  Agnieszka Lenart  604 648 005   www.pnf.pl

Dział: Konferencje Napisane przez październik 01 2016

KARIERA IT | WARSZAWA 01.10.2016  1 OCTOBER 2016, PGE NARODOWY, WARSZAWA

Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie mazowieckim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii (m.in. drony, roboty, druk 3D), a na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:

– Powerbanki i gadżety ufundowane przez Praca.pl

– Czytnik Kindle ufundowany przez No Fluff Jobs

– Zaproszenia na spektakle od Teatru Capitol

– 5 voucherów do Klubu Strzeleckiego “COVER”

– 10 voucherów na pokaz prażenia kawy z degustacją w 3P Kawiarnia i Palarnia Kawy

– 3 vouchery do pokoju zagadek Dom Kluczy

– Vouchery na rozgrywki w ASG Action

– Zaproszenia do restauracji Kawa i Chili

– Vouchery do wykorzystania w Klubie Odnowa

– 1 bilet na konferencję ngPOLAND o AngularJS

– Kreator CV online od InterviewMe – bezpłatne kody dostępu do pakietu Plus

– Kubki od InfoPraca.pl

– 10 voucherów z kursem autoryzowanym MS-40389 Windows Server 2016 First Look Clinic oraz pakiety gadżetów ufundowane przez CBSG Polska (konkurs na stoisku)

– Każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na szkolenia organizowane przez SQAM

– Gumowe kaczuszki od Pośredniak IT

– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion

– Upominki od Wystawców

 

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz – zakładka “Kontakt”.

Liczymy na Twoją obecność – do zobaczenia w Warszawie

(http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-warszawa-01-10-2016/).

Pozdrawiam, Justyna Cieślak  Kierownik Działu Promocji i Wsparcia Sprzedaży  CareerCon logo BAMT Sp. z o.o. Sp.k. ul. Płocka 5A, 01-231 Warszawa NIP    951 234 81 88 tel. 515 505 503 www.careercon.pl

Napisane przez październik 14 2015

CLOCHEE Konferencja Prasowa…Warszawa

Większość z nas marzy o tym, by zawodowo robić to co sprawia mu przyjemność i fascynuje. Z takiej potrzeby i marzeń powstała marka Clochee. Zajmujemy się tym co kochamy, co nas interesuje i na czym się znamy. Chcemy dzielić się tym z Wami.

Napisane przez czerwiec 03 2015

Wiosenny Kongres organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych na stałe wpisał się w kalendarz spotkań lekarzy z całej Polski zainteresowanych aspektami estetycznymi w medycynie. Stowarzyszenie raz w roku organizuje spotkanie dla Lekarzy, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny.

Napisane przez wrzesień 24 2016

11-12  09 15 Kongres Kobiet   

VII Kongres Kobiet już za nami!

To wielkie wydarzenie pod hasłem: „Jak nie my, to kto? Jak nie teraz, to kiedy?“, na które zarejestrowało się blisko osiem tysięcy kobiet (i mężczyzn) z całej Polski, miało miejsce 11 i 12 września na Torwarze.

Napisane przez październik 20 2015

19-20 października odbył się w Warszawie XII Kongres Nowego Przemysłu. Najważniejsza w kraju konferencja dla sektora energii, organizowana przez Grupę PTWP, zgromadziła bardzo wielu przedstawicieli biznesu, organizacji branżowych, administracji państwowej i ekspertów.

Reklama 1

Kategoria sport

wrzesień 27 2015 0
Wielka Warszawska
maj 11 2015 0
ViP CROSS
październik 15 2015 0
Team TOTAL
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Reklama 4

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.