Friday, September 18, 2020

Targi 3

Napisane przez kwiecień 19 2016

20 04 16 Złote Medale WorldFood Warsaw

20 kwietnia na uroczystej Gali odbyło się wręczenie Złotych Medali Targów WorldFood Warsaw.

Co roku targom WorldFood Warsaw towarzyszy konkurs o prestiżowy Złoty Medal. Jego celem jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych podczas wystawy. Profesjonalne jury składające się z przedstawicieli branży ocenia skład wyrobów (w tym surowców wykorzystywanych do produkcji, ich pochodzenia i technologii wytwarzania), posiadanych certyfikatów, opakowania i oznakowania oraz koncepcji marketingowej i sposobu dystrybucji.

Napisane przez listopad 15 2015

18 11 15 MLEKO-EXPO 2015

Uroczyste otwarcie XXIV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2015, koronacja nowej Królowej Mleka

18 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczęły się XXIV Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2015 organizowane przez KZSM Zw. Rew., objęte patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Hasłem przewodnim XXIV Targów MLEKO-EXPO 2015 jest:

 

Napisane przez październik 16 2015

16-17 10 15  III edycja Kongresu eHandlu.     na Stadionie Narodowym odbyły się targi  „Orły  Dystrybucji 2015”  r.  

Uczestnicy   z całej Polski wzięli udział w  targach , konferencji , panelu dyskusyjnym ,- w przerwach uwagę przyciągały  konkursy i loterie z atrakcyjnymi nagrodami,  degustacje produktów .

Stoiska były przepięknie udekorowane, producenci konkurowali  pomysłami jak przeciągnąć klienta. W powietrzu unosił się aromat kawy , doskonale znaliśmy markę  , i poznaliśmy się z jej smakiem.

Reklama 1

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Reklama 4

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.