Wednesday, May 29, 2024

12 10 22  Konferencja VI KONGRES WIZJA ZDROWIA - Diagnoza i Przyszłość

12 10 22 Konferencja VI KONGRES WIZJA ZDROWIA - Diagnoza i Przyszłość

Dział: Konferencje Napisane przez  październik 21 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

12 10 22 Konferencja VI KONGRES WIZJA ZDROWIA - Diagnoza i Przyszłość

- Foresight Medyczny oraz XVI HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT    WARSZAWA, 11.10.2022 - 12.10.2022

W tym roku powracamy do formuły stacjonarnej Kongresu Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz Kongresu Hospital & Healthcare Management.
Połączone konferencje odbędą się 11 i 12 października 2022. Dwa dni wiedzy, dyskusji, rekomendacji i prognoz – tego mogą oczekiwać uczestnicy najważniejszego wydarzenia systemowego tej jesieni.
Będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji o sprawach systemowych oraz medycznych. Do dyskusji zaprosiliśmy zarówno panelistów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, jak i praktyków wdrażających zmiany w systemie ochrony zdrowia. Będą z nami m.in. przedstawiciele administracji publicznej, polskiej nauki, dyrektorzy szpitali i menedżerowie firm farmaceutycznych.
Sesję inauguracyjną Kongresu Wizja Zdrowia poprowadzi prof. dr hab. Tomasz Zdrojewski z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z ekspertami PAN. Nie zabraknie również paneli dotyczących ustawy o jakości leczenia czy nowych zawodów medycznych współorganizowanych przez prof. Jarosława J. Fedorowskiego, prezesa Polskiej Federacji Szpitali.
Ważną częścią konferencji będą panele poświęcone polityce lekowej, procedurze refundacyjnej oraz wizji zdrowia w wybranych obszarach, jak choroby płuc, neurologia, onkologia i choroby cywilizacyjne. Zostaną poruszone zagadnienia dotyczące m.in. chorób nowotworowych w czasach pandemii, profilaktyki chorób rzadkich, procedury refundacyjnej oczami pacjentów i lekarzy, funduszu medycznego w kontekście przełomowych terapii.
Wierzymy, że będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji klinicystów, przedstawicieli administracji publicznej oraz pacjentów o rozwiązaniach i pomysłach na poprawę funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej. Dołożymy wszelkich starań, aby zachować wszelkie wymogi związane z reżimem sanitarnym. Będzie także możliwość zdalnego uczestnictwa panelistów oraz widzów w poszczególnych panelach. Na stronie wydarzenia będzie możliwość odtworzenia paneli. Z kolei relacje zamieścimy w kolejnych wydaniu czasopisma "Kurier Medyczny".
Dwa dni, wiele różnorodnych paneli, autorytety i słowo wizja odmieniane przez wszystkie przypadki.

https://www.termedia.pl/Konferencja-VI-KONGRES-WIZJA-ZDROWIA--Intro,1754,19760.html

Małgorzata Solarczyktel. kom. + 48 501 419 806
Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702
Agnieszka Starewicz-Jaworska 502 107 464 Dyrektor Oddziału W-wa Pl. Trzech Krzyży 10/14,  Biurowiec Ethos I piętro

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Kategoria sport

październik 15 2015 0
Team TOTAL
październik 13 2022 0
7 06 22 IRONMEN
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.