Friday, September 18, 2020

Gala 11

Napisane przez maj 18 2018

Dobry początek roku dla Agencji POWER.


Agencja została nagrodzona nagrodami „Solidna Firma" i „Tygrysem Biznesu"
W lutym 2018 roku Agencja POWER odebrała dwie ważne dla niej nagrody „Solidnej Firmy" i „Tygrysy Biznesu".
Agencja została nagrodzona już 3 raz w konkursie „Solidna Firma" i otrzymała Srebrną Statuetkę.
Gala rozdania certyfikatów dobyła się 9 lutego w Hotelu Novotel w Centrum Warszawy.
Certyfikaty Solidna Firma to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Certyfikaty opatrzone są oryginalnymi podpisami członków Kapituły Programu. Certyfikat został zaprojektowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych.
Agencja POWER otrzymała nagrodę za propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi, tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne; propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych.
Promowanie firm przestrzegających praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji.
Agencja POWER terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami, terminowo reguluje płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych, nie ma wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności, przestrzega prawa pracy oraz zasad BHP, przestrzeganie prawa konsumenta i nie ma zobowiązań reklamacyjnych.
Statuetkę odebrał w imieniu firmy: Piotr Pitura – Senior Incentive Manager Agencji
16 lutego natomiast w Hotelu Sheraton w Warszawie podczas Wielkiej Gali Biznesu Agencja POWER – od lat laureat nagród „Firma Roku" została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem przez Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę „Tygrysy Biznesu"
Statuetka „Tygrysa Biznesu" to silne osobowości sukcesu, które swoją działalnością, precyzją i konsekwencją podejmowanych decyzji w znaczącym stopniu przyczyniają się do sukcesu prowadzonych przez siebie firm.
Otrzymanie Statuetki dla Agencji POWER jest uhonorowaniem pozycji na rynku, jej wkładu w rozwój rynku oraz autorytetu jakim cieszy się firma wśród Klientów, podwykonawców oraz pracowników.
Statuetka Tygrysy Biznesu to prestiżowe wyróżnienie przyznawane wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami nagrody są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia.
Statuetkę odebrali w imieniu Agencji – Olga Krzemińska-Zasadzka – /managing director/ oraz Piotr Zasadzki /event &Incentive director/.
Zapraszamy www.agencjapower.pl; www.powersport.pl www.dmcwarsawpoland.com
Z wyrazami szacunku / Kind regards, olga-krzeminska-zasadzka-2017 Olga Krzemińska-Zasadzka Managing Director komórka: +48 500 129 444 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. cid:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
POWER SP. Z O.O. ul. Kowalczyka 1 lok. 31 03-193 Warszawa, Polska telefon: +48 22 224 59 83 strona: agencjapower.pl powersport.pl dmcwarsawpoland.com

Napisane przez luty 07 2017

Gala przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł 6 lutego 2017 r., godz. 19.00 hotel Sheraton


Redakcja Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl już po raz siedemnasty nada honorowe tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł".

Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału w wieczornej Gali lub bankiecie prosimy o zaznaczenie w formularzu rejestracyjnym opcji Gala.

Ideą projektu „Tego, który zmienia polski przemysł" jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotnym stopniu wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce. Wśród wyróżnionych w minionych kilkunastu latach były największe postaci polskiej polityki, liderzy gospodarki, największe polskie firmy, osoby i przedsiębiorstwa, których praca miała istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce: poprzez odważne konsolidacje i akwizycje, w ramach kooperacji z europejskimi liderami nowych technologii, czy w formule śmiałego rozszerzenia tradycyjnego portfolio produktów. Wyróżnieni wskazują też swoją działalnością na rolę konsekwentnych, odpowiedzialnych i rzetelnych inwestorów dla budowania wzrostu gospodarczego w czasach niepewności i niestabilności.

Niniejszym mamy zaszczyt przedstawić laureatów honorowego tytułu „Tego, który zmienia polski przemysł" A.D. 2016:
1. Tomasz Domogała i TDJ SA
2. Stalprodukt SA
3. Motoryzacja w Polsce (GM, FCA Poland SA, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.)
4. GE w Polsce
5. Griffin Real Estate
6. Polwax SA
7. PCC Rokita SA
8. Nowy Styl Group
9. Warbud SA

10. Creotech Instruments SA
Uroczystość przyznania tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł" odbędzie się 6 lutego 2017 r., o godz. 19.00 w warszawskim hotelu Sheraton, podczas Gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł.  

 

Napisane przez październik 09 2016

EuropaProperty ogłasza listę nominowanych do 6. CEE Investment & Green Building Awards  www.ceeinvestmentawards.com 

EuropaProperty ogłosiła listę nominowanych do 6. CEE Investment & Green Building Awards, wyjątkowego wydarzenia poświęconego inwestycjom i zrównoważonemu rozwojowi w regionie. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni 27 października 2016 w hotelu InterContinental w Warszawie w obecności czołowych ekspertów rynku inwestycji i nieruchomości z regionu.

Napisane przez październik 06 2016

26-27 09 2016   VI edycja Property Forum w zupełnie nowej formule. Sheraton

Wręczyliśmy statuetki Prime Property Prize 2016. Poznaj zwycięzców i zobacz zdjęcia z gali!

Tak bawiliśmy się na gali Prime Property Prize 2016.  

Gdynia, Zielone Arkady w Bydgoszczy, biurowiec Q22, Zamek Biskupi Janów Podlaski, Jatomi Fitness, Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk-Kowale IV, hotel ibis Gdańsk Stare Miasto, Skanska Property Poland i Maciej Dyjas - to zwycięzcy konkursu Prime Property Prize 2016.

Statuetki w 10 kategoriach trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali w warszawskim Domu Handlowym Vitkac.

Napisane przez grudzień 15 2015

1 12 15 Gala Polskiego Związku Żeglarskiego  Gala PZŻ: wręczono nominacje do kadry narodowej na 2016 rok. Wręczenie kadrowych nominacji dla zawodników, wyróżnień za osiągnięcia w mijającym sezonie i prezentacja celów sportowych na nadchodzący rok to najważniejsze punkty gali Polskiego Związku Żeglarskiego.

Strona 1 z 2
Reklama 1

Kategoria sport

październik 15 2015 0
Team TOTAL
wrzesień 27 2015 0
Wielka Warszawska
maj 11 2015 0
ViP CROSS
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Reklama 4

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.