Friday, September 18, 2020

Ambasady 8

Napisane przez listopad 19 2015

Liban -wym. w dialekcie libańskim: Republika Libańska) – państwo w zachodniej Azji, na obszarze Bliskiego Wschodu, nad Morzem Śródziemnym graniczące z Syrią i Izraelem.

Stolica: Bejrut (2 mln 60 tys. mieszkańców (2012)  Język urzędowy: arabski (dodatkowy francuski)  Podział administracyjny: 6 muhafaz

Napisane przez listopad 20 2015

Belgia, Królestwo Belgii (Koninkrijk België, Royaume de Belgique, Königreich Belgien) – państwo federacyjne w zachodniej Europie w południowych Niderlandach. Belgia jest członkiem Unii Europejskiej (UE), ONZ oraz NATO.

Napisane przez grudzień 03 2015

Tajlandia, Królestwo Tajlandii – państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą. Tajlandia była niegdyś nazywana Syjamem i była to jej oficjalna nazwa do 11 maja 1949. Międzynarodowe określenie.

Napisane przez wrzesień 24 2016

Brazylia -oficjalnie Federacyjna Republika Brazylii ( port. República Federativa do Brasil ) – największe pod względem powierzchni i liczby mieszkańców państwo Ameryki Południowej oraz piąte pod względem wielkości państwo świata. Zajmuje ponad 47,5% powierzchni Ameryki Południowej i liczy ponad 200 milionów mieszkańców.

Napisane przez grudzień 18 2015

18.12.15 Diamentowe Przyjęcie Świąteczne PHIG Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Diamentowego Przyjęcia Świątecznego Polsko – Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, które odbyło się 18 grudnia 2015 roku w Hotelu Polonia Palace.

Reklama 1

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Reklama 4

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.