Sunday, July 14, 2024

11 06 22  Kino letnie na Służewcu

11 06 22 Kino letnie na Służewcu

Dział: Sport Napisane przez  październik 07 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Najbliższa sobota na Torze Wyścigów Konnych Służewiec będzie obfitowała w atrakcje. Trzylatki sprawdzą się w ostatnich gonitwach przed Derby - w Nagrodach Iwna i Soliny, odbędą się mocno obsadzone szlagiery dla starszych koni i zaplanowano seans letniego kina plenerowego. Nie zabraknie też Strefy Mody Wyścigowej, atrakcji dla dzieci i foodtrucków!

Silny duet ze stajni Macieja Jodłowskiego

Powszechnie mówi się, że zeszłoroczny lider rocznika, Matt Machine może mieć problem właśnie z „trzymaniem dystansu”. W gonitwie o Nagrodę Rulera uległ nieznacznie koledze ze stajni – Jolly Jumperowi. Wydaje się, że przy wydłużeniu dystansu to ten ostatni powinien z tego skorzystać, ale ostatecznie zweryfikuje to bieżnia. Nadal pełni możliwości nie pokazał ogier ze stajni Krzysztofa Ziemiańskiego – Kaneshya. Także jemu, wydłużenie dystansu powinno pomóc. Być może nawiąże dzięki temu do wyniku w Nagrodzie Strzegomia, gdzie finiszował z niewielką stratą do zwycięzców. W Nagrodzie Rulera z bardzo dobrej strony zaprezentował się El Corazone trenowany przez Wiaczesława Szymczuka. Koń ten sprawił niemałą niespodziankę zajmując trzecie miejsce w Nagrodzie Rulera. Ciekawe czy na 2200 metrów będzie w stanie nawiązać do tamtego wyniku.

Jenny of Success powtórzy zwycięstwo z Wiosennej?

W biegu o Nagrodę Soliny zabraknie najwyżej sklasyfikowanej klaczy – Moonu. Pod jej nieobecność kandydatkami do triumfu będą zwyciężczyni gonitwy o Nagrodę Wiosenną Jenny of Success, Westminster Cat i Iva Grey. Wyjątkowo trudne zadanie czeka Wiaczesława Szymczuka – trenera klaczy Jenny of Succeess, który będzie jej także dosiadał w gonitwie. Kasztanka jest bardzo trudna do prowadzenia w dystansie, co w dłuższej gonitwie może kosztować ją sporo sił. Na ewentualne problemy faworytki czyhać będzie trio: solidna Westminster Cat oraz nadal rozwijające się: Iva Grey i Kena. Cała trójka kończyła w Nagrodzie Wiosennej w podobnym czasie.

Mocno obsadzone szlagiery dla starszych koni

Prestiżowe gonitwy dla koni czteroletnich i starszych, gonitwy o Nagrodę Haracza i Widzowa, zgromadziły na starcie mocne stawki. W Nagrodzie Haracza zmierzy się dziewiątka sprinterów, z wszechstronnym Timemasterem na czele. Z kolei w Nagrodzie Widzowa zobaczymy gwiazdę służewieckiego toru – Night Tornado, który będzie rywalizował m. in. z kolegą stajennym Petitem oraz Guitar Manem i Gryphonem. Tego samego dnia pierwszą tegoroczną odsłonę będzie miała seria przeznaczona dla amazonek – Women Power Series.

"Niezwyciężony Secretariat" na ekranie

Plenerowe kino letnie na Torze Służewiec zaprasza na iście wyścigowy seans wyścigowy! Wyświetlany będzie film „Niezwyciężony Secretariat” w rolach głównych ze świetnymi Diane Lane i Johnem Malkovich. Wstęp bezpłatny, a początek seansu o 18.45.

Szczegółowy program i bilety: https://torsluzewiec.pl/droga-do-derby/

Zapraszamy do zgłaszania akredytacji: https://accredito.com/pl/tor-sluzewiec

Pozdrawiam,Hanna Zalewska Główny Specjalista ds. PR Dział Marketingu i Komunikacji Oddział Tor Wyścigów Konnych Służewiec 519 008 988 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.