Saturday, July 13, 2024

3 09 22  7. Nocny adidas Półmaratonu Praskiego

3 09 22 7. Nocny adidas Półmaratonu Praskiego

Dział: Sport Napisane przez  październik 13 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Trasa 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego

O godz. 20.30 z błoni PGE Narodowego biegacze ruszą w ul. Zamoyskiego, dalej przez fragment ul. Jagiellońskiej, aby ul. Okrzei dostać się na Wybrzeże Szczecińskie.

Przed uczestnikami długi i prosty Wał Miedzeszyński - idealny, aby w dobrym tempie pokonywać kolejne kilometry. Zawrotka na skrzyżowaniu Wału z ul. Kadetów, a następnie ulicą gen. Fieldorfa wbiegamy w Gocław. Dwunasty kilometr to okolice jeziorka Balaton, czyli skręt w ul. gen. Abrahama, a dalej w prawo w ul. Bora Komorowskiego.

Ostatnie kilometry to urokliwa Saska Kępa. Tym razem przez ul. Afrykańską i Lizbońską, a następnie kontynuacja ul. Saską do Zwycięzców i tak lubianej ul. Francuskiej. Potem już tylko Rondo i Aleja Waszyngtona, zbieg z mostu Poniatowskiego na Wybrzeże Szczecińskie i w końcu ulicą Zamoście i Sokolą powrót na Błonia PGE Narodowego, gdzie będzie czekać meta i miasteczko biegowe.

Moc atrakcji w Sports Base Warsaw

3 września staniesz na starcie 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego poczujesz, że to miasto jest Twoje! Warszawska Praga o zachodzie słońca, rześki letni wieczór, obniżająca się temperatura i znane arterie tylko do dyspozycji biegaczy. Płaska trasa wytyczona tak, by sprzyjać dobrym wynikom, to już tradycja naszej imprezy. W tym roku nie będzie inaczej.

W dniu biegu, czyli już 3 września, w Sports Base Warsaw – nowym domu adidas Runners Warsaw, zlokalizowanym na ostatnim piętrze

otwierającego się 1 września największego salonu marki adidas w tej części Europy – już od godziny 14:00 na biegaczy i kibiców czeka między innymi:

· zaplatanie specjalnych, biegowych warkoczyków,
· usługi renomowanych barberów z Grail Cut,
· warsztaty z przygotowywania kibicowskich bannerów,
· ozdabianie i personalizacja biegowych butów ze Sneaker Boyzz,
· przygotowywanie szałowych, sportowych paznokci z Nailed It.

Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka DJ Lazy One. Żeby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się w aplikacji 
adidas Running i zapisać na wydarzenie, a potem wpaść do Sports Base Warsaw przy Marszałkowskiej 104/122.

3 września 2022 r. odbędzie się 7. Nocny adidas Półmaraton Praski. Ponownie kilka tysięcy biegaczy wyruszy na szybką i płaską trasę, wiodącą głównymi arteriami stołecznej Pragi Południe. Warszawa o zachodzie słońca, rześki letni wieczór, obniżająca się temperatura i szybka trasa to warunki idealne do biegu! 
Płaska trasa wytyczona tak, by sprzyjać dobrym wynikom i ustanawianiu rekordów życiowych, to już tradycja praskiej imprezy – największego biegu w Warszawie o nocnym charakterze, który wpisał się na stałe w kalendarz biegów ulicznych. Termin imprezy nie jest przypadkowy – półmaraton rozgrywany na atestowanej trasie (w klasie mistrzowskiej międzynarodowej) dla wielu uczestników jest próbą generalną przed jesiennymi maratonami.

Kolejny raz naszemu półmaratonowi towarzyszyć będzie bieg na 5 km, w tym roku pod nazwą adidas Runners Piątka Praska.

Półmaraton Praski odbywa się od 2014 roku (w latach 2014-2017 jako BMW Półmaraton Praski, a w edycjach 2018 i 2019 r. sponsorem tytularnym była polska marka sportowa 4F).

KONTAKT Stowarzyszenie Warszawski Klub Biegacza ul. Myśliwiecka 9 pok. 124, 00-459 Warszawa
mail. 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: w dniu 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego,  w związku z pracami na terenie powstającego miasteczka biegowego, możemy nie być w stanie odpisywać na wiadomości na bieżąco. Prosimy o wyrozumiałość!

Pozostajemy do dyspozycji w punkcie wydawania pakietów w SOHO by Yareal (ul. Mińska 25) w sobotę w godz. 9-18.00, a od godziny 18.00 w biurze zawodów na terenie miasteczka biegowego na błoniach PGE Narodowego.

Media Kontakt dla przedstawicieli mediów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany październik 13 2022
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.