Sunday, July 14, 2024

9-10  09 20    12 Edycja Festiwal Marketingu.pl   EXPO XXI

9-10 09 20 12 Edycja Festiwal Marketingu.pl EXPO XXI

Dział: Targi Napisane przez  wrzesień 28 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
9-10  09 20    12 Edycja Festiwal Marketingu.pl   EXPO XXI
Już po raz dwunasty, odbył się konkurs na najlepsze display’e reklamowe – POS STARS 2020. Tegoroczną nowością była dodatkowa, siedemnasta kategoria - Bezpieczeństwo. Jurorzy wyłonili zwycięzców spośród 39. realizacji.  NAGRODA PUBLICZNOŚCI konkursu Super Gift 2020
Redaktor OOH Magazine  Zwiedzający targi FestiwalMarketingu.pl mogli głosować w konkursie Super Gift na nagrodę publiczności dla najlepszego gadżetu reklamowego. w tym roku wyjątkowo była to pierwsza odsłona…
ReSTART branży za nami – FestiwalMarketingu.pl oczami wystawców targów!
Blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców. Ponad 150 uczestników konferencji EVENT MIX i MARKETING MIX. Tak w liczbach można podsumować zakończony w zeszłym tygodniu  FestiwalMarketingu.pl. Ale liczby nie wyrażą wszystkiego. Szczególnie w przypadku tej wyjątkowej edycji w niecodziennych czasach. O opinię organizator poprosił więc głównych zainteresowanych – czyli wystawców.
W dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa swoją ofertę zaprezentowali się dostawcy artykułów promocyjnych dla branży reklamy i marketingu oraz dostawcy mediów i maszyn. – Fantastyczna energia, zadowoleni wystawcy, naprawdę udany reSTART branży. Podziękowania szczególnie dla wystawców i zwiedzających. Myślę, że inni gracze z rynku, których zabrakło powinni się do nich przyłączyć. Pokazaliśmy, że działamy, nie podajemy się i co najważniejsze bezpieczne eventy są możliwe. Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży, a na kolejny lockdown już nikogo nie stać – komentuje tegoroczną edycję Robert Załupski, Dyrektor Generalny OOH magazine, organizator FestiwalMarketingu.pl.
OOH magazine Sp. z o.o.  Al. Roździeńskiego 86A/III C 40-203 Katowice tel. 515 077 605   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora 
Witam Państwa,   WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE 
Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji  związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez.  Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.
Oferta Patronatu Medialnego;
Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców   -  Prosimy o Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.