Saturday, July 13, 2024

11-15 11 20      Bieg Niepodległości 2020: okrążcie z nami Polskę!

11-15 11 20 Bieg Niepodległości 2020: okrążcie z nami Polskę!

Dział: Sport Napisane przez  październik 05 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

11-15 11 20 Bieg Niepodległości 2020: okrążcie z nami Polskę!

Ten rok przejdzie do historii jako rok zmian w świecie nie tylko biegowym.   W związku z powyższym, także Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA proponuje biegaczom nowe wydarzenie w ramach najsłynniejszego i największego (nagroda Polskiego Stowarzyszenia Biegów z 2019 roku) biegu w Polsce.

Bieg Niepodległości odbędzie się w tym roku dniach 11-15 listopada br.,ale z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną i ograniczenia z nią związane NIE będzie miał – tak jak co roku – formuły biegu masowego z 10 km trasą.

Co więc w zamian? Zapraszam do lektury załączonych tekstów.

Znajdziecie tam Państwo informacje szczegółowe dotyczące wydarzenia oraz zasady Wyzwania Drużynowego.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Z poważaniem Ewa Paciorek Specjalista ds. promocji i marketingu Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Dział Marketingu i Organizacji Imprez ul. Rozbrat 26, pok.214 00-429 Warszawa tel.: +48 22 162 72 56 tel.: +48 508 465 383 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.aktywnawarszawa.pl

Bieg Niepodległości 2020: okrążcie z nami Polskę!    W białych i czerwonych koszulkach, „okrążymy” wspólnie Polskę! Bieg Niepodległości odbędzie się w tym roku dniach 11-15 listopada br., ale z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną i ograniczenia z nią związane nie będzie miał – tak jak co roku – formuły biegu masowego z 10 km trasą. Co więc w zamian?

Po sukcesie Wirtualnego Biegu Powstania Warszawskiego (tysiące biegaczy w Polsce i na świecie oraz ponad 100 relacji w mediach społecznościowych) przyszedł czas na kolejne wyzwanie
dla biegowej społeczności, przygotowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i AKTYWNĄ WARSZAWĘ.

- Przez wiele lat, aż do tego roku tysiące biegaczy tworzyło symboliczną żywą biało-czerwoną flagę na ulicach stolicymówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy. – Ale to nie oznacza, że nie można świętować! Wręcz przeciwnie, zachęcamy do biegowej aktywności w swoich rodzinnych stronach, w małych grupach lub drużynach, lecz z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, przestrzegając reżimu sanitarnego. Zachęcam, aby pobiec w koszulkach z poprzednich edycji biegu i – jeśli to możliwe – wspólnie z innymi osobami stworzyć tam,  gdzie akurat się będzie małe, „żywe” flagi Polski – podkreśla wiceprezydent Kaznowska.

Okrążamy Polskę! Wyzwanie dla drużyn   W Biegu Niepodległości w 2020 r. mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i poziom wytrenowania. Nie obowiązuje żaden konkretny dystans. Mile widziany jest bieg w jednej z koszulek z poprzednich edycji Biegu Niepodległości (tradycyjnie białej lub czerwonej)  oraz stworzenie wspólnie z innymi biegaczami „żywej” biało-czerwonej flagi na chodniku, placu, 

w lesie, na bieżni itp. AKTYWNA WARSZAWA czeka na relacje z trasy (zdjęcia, wideo etc.)  z hashtagiem #biegniepodleglosci2020 na facebookowym wydarzeniu.

Specjalne zaproszenie kierujemy tym razem także do drużyn: formalnych, jak kluby sportowe i teamy biegowe oraz nieformalnych, jak grupy znajomych czy bliskich. - Mamy dla Was wyzwanie drużynowe, aby biegiem, symbolicznie, okrążyć Polskę i zdać z tego relację – zachęca wiceprezydent Kaznowska.

Wyzwanie polega na przebiegnięciu przez wszystkie zgłoszone drużyny w dniach 11-15 listopada co najmniej 3 511 kilometrów, bo tyle wynosi suma długości granic Polski. Zasady są proste. Drużynę, która chce się podjąć wyzwania zgłasza jej kapitan. Każdy z członków drużyny za pomocą aplikacji lub zegarka biegowego dokumentuje przebiegnięty dystans. Suma pokonanych km dla wszystkich zgłoszonych drużyn powinna wynosić przynajmniej 3 511. Dla przykładu: poszczególni członkowie grupy mogą biec w każdy z pięciu wskazanych dni, zwiększając dzięki temu łączny pokonany dystans całego teamu i przyczyniając się do realizacji wyzwania przez wszystkie grupy.

Bieg z flagą     Na wiadomości mailowe od kapitanów grup czekamy do wtorku, 10 listopada, do godziny 12:00. Trzydzieści pierwszych drużyn, których kapitanowie do 23 października dokonają prawidłowego zgłoszenia do wyzwania otrzyma od AKTYWNEJ WARSZAWY flagę Polski. Można z nią pobiec, traktując jako pałeczkę sztafetową przekazywaną sobie przez zawodników.

- To kolejna nasza inicjatywa, w której na pierwszym planie stawiamy na podtrzymanie aktywności sportowej, integrację środowiska oraz odwołanie do wydarzeń  z przeszłości, które wpływają na naszą codzienność – mówi Maciej Mroczek,  p.o. Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. – Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla wszystkich roku nie tylko nie stracimy motywacji, lecz wręcz pokażemy, co jest naszą biegową siłą – dodaje dyrektor Mroczek.

Dołączyć bezpłatnie do wydarzenia można tutaj https://tiny.pl/7p417 Zasady Wyzwania Drużynowego znajdują się tutaj: https://tiny.pl/7p8kq

Karol Adamaszek Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez tel kom.: +48666085543 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz 784 462 444

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany październik 06 2020
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.