Thursday, June 13, 2024

14-15  09 22  14. edycja Festiwal Marketingu

14-15 09 22 14. edycja Festiwal Marketingu

Dział: Targi Napisane przez  październik 14 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

​Targów reklamy i poligrafii reklamowej obfituje w nowości. W tym roku po raz kolejny, ze względu na bardzo duże zainteresowanie wystawców, impreza została podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali również różnorodne wydarzenia dodatkowe.

Licznie przybywający zwiedzający mieli okazję nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą produktową wystawców targów, ale również wziąć udział np. w konferencji MARKETING MIX dla druku i poligrafii.

Odwiedzający halę Festiwal Marketingu chętnie również odwiedzali strefę konkursów. W hali nr I można podziwiać najciekawsze gadżety reklamowe konkursu SUPER GIFT, W trakcie targów zostanie wybrana Nagroda Publiczności wyłoniona na podstawie oddanych głosów. Zwiedzający mogą także dokonywać wyboru w konkursie POS STARS. Ekspozycja, zgłoszonych do udziału w rywalizacji, display’ów to kolejny element uzupełniający bogatą ofertę wystawienniczą hali nr I.

Równie bogaty program przygotowano dla odwiedzających halę nr III dedykowaną branży poligraficznej.

Wydarzeniem towarzyszącym targom jest dwudniowa dedykowana dla dyrektorów i właścicieli drukarń konferencja MARKETING MIX.

Na odwiedzających EXPO XXI Warszawa czeka 250 wystawców prezentujących szeroką ofertę produktową: od gadżetów reklamowych począwszy, przez materiały POS, opakowania, branżę eventową, na mediach i maszynach kończąc.

Festiwal Marketingu – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

Największe w drugiej połowie targi reklamy i druku. Wystawcami są importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS, firmy eventowe oraz dostawcy mediów i maszyn. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarni oraz pracownikom działów marketingu. Targi odbywają się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa, 14-15 września 2022 r. 

Więcej informacji: www.festiwalmarketingu.pl 

​Rejestracja na targi przebiega w 2 krokach:  REJESTRACJA ONLINE JEST BEZPŁATNA.  REJESTRACJA PODCZAS TARGÓW JEST PŁATNA – 30 zł brutto.

Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację.
Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji formalnej.

OOH magazine Sp. z o.o., Al. Roździeńskiego 86a/IIIc, 40-203 Katowice tel./fax + 48 32 206 76 77

Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora    Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.