Thursday, June 13, 2024

8 10 22    Stoisko Polskiej Izby Żywności Ekologicznej na Targach BIOEXPO 2022

8 10 22 Stoisko Polskiej Izby Żywności Ekologicznej na Targach BIOEXPO 2022

Dział: Targi Napisane przez  październik 21 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Kolejna edycja Targów BIOEXPO za nami! Wśród wielu wystawców i wielu stoisk nie mogło zabraknąć stoiska Polskiej Izby Żywności Ekologicznej.

Podczas trzech dni targów, odwiedzający mogli na stoisku skorzystać z dwóch stref: strefy konsultacji oraz strefy pokazów kulinarnych.

Strefa konsultacji oferowała pięć stref tematycznych, w których każdego dnia byli dostępni eksperci. Uczestnicy mogli posłuchać o zagadnieniach z każdego obszaru tematycznego, a także skorzystać z indywidualnych konsultacji.
Wśród ekspertów można było spotkać m.in. Martynę Krawczyk, Urszulę Sołtysiak, Annę Jurkowską, Magdalenę Świąder, Konrada Nowakowskiego oraz Aleksandrę Stronkowską.

Strefa pokazów kulinarnych była prowadzona przez Sylwię Majcher.
Codziennie odbywały się pokazy kuchni zero waste. Uczestnicy nie tylko mogli obserwować proces tworzenia dań, ale również mogli ich następnie skosztować i wymienić się doświadczeniami kulinarnymi.

Stoisko w ramach Targów BIOEXPO było dofiansowane przez Unię Europejską.

Polska Izba Żywności Ekologicznej zrzesza ponad 100 przedsiębiorców reprezentujących wszystkie segmenty rynku BIO w Polsce: rolników, przetwórców, producentów, dystrybutorów i sklepy, jednostki certyfikujące i branże pokrewne: producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, nawozów czy biokompostowalnych opakowań i naczyń jednorazowych.

Targi BIOEXPO 2022 6-8 października 2022 PTAK WARSAW EXPO Aleja Katowicka 62, Nadarzyn

Kontakt dla mediów Aleksandra Stronkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 665 590 237

 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.