Thursday, June 13, 2024

Moda i uroda 3

Moda i uroda 3 1

Napisane przez Dział: Moda i uroda 3 wrzesień 28 2020

Perfumeria Quality LIM Galleria – Hotel Marriott Warszawa Aleje Jerozolimskie 65/79 tel/fax: (22) 630 64 97

Perfumeria Quality LIM Galleria INFORMACJA PRASOWA 20 09 20

Perfumeria Quality jest najstarszą i najbardziej renomowaną luksusową perfumerią w Polsce. Jeszcze w 1991 r. Stanisława Missala postanowiła założyć butik z kosmetykami selektywnymi na warszawskim Bemowie. Zgromadziła tam ofertę najsłynniejszych firm kosmetycznych z całego świata. Cztery lata później otworzyła kolejną perfumerię w Centrum LIM przy hotelu Marriott, oferując najszerszą w Warszawie gamę luksusowych kosmetyków zgromadzonych w jednym miejscu. W 2003 r. powstała perfumeria w Centrum Handlowym Blue City.

Wtedy też dojrzała myśl o nawiązaniu współpracy z najbardziej uznanymi i rozpoznawanymi luksusowymi markami niszowymi na świecie. Inspiracją stały się podróże po Francji, Anglii i Włoszech. „Chcieliśmy, aby Polacy mogli doświadczać najwyższego luksusu tu na miejscu, w kraju” - wspomina Stanisława Missala. Przedsięwzięcie to wymagało mobilizacji młodszego pokolenia rodziny Missala: synów Michała i Mateusza oraz ich żon Agnieszki i Joanny. Docierali do firm i prowadzili negocjacje w sprawie ich wprowadzenia na rynek. Perfumeria Quality była już wtedy rozpoznawana na świecie, dlatego znamienite marki z pełnym zaufaniem powierzały jej swoje najwyższej klasy produkty.

Po kilku latach pracy widać efekty. Asortyment marek niszowych w Quality jest imponujący. Magazyn Kosmetyki przyznał w związku z tym Perfumeriom Quality Missala specjalnego Oskara 2006 za sprowadzenie do Polski elitarnych kosmetyków. Wzrasta też świadomość klientów. Przychodzą i mówią, że poszukują dla siebie zapachu niespotykanego i oryginalnego, który podkreśli ich indywidualizm i wyjątkowość. Wiedzą, że w Quality znajdą produkty, których nie ma nigdzie indziej.

Śladem warszawskich perfumerii państwa Missala podążają inne perfumerie w Polsce. Te, które zdecydowały się nawiązać z nimi współpracę i dołączyć do swojej oferty legendarne marki niszowe promują się nazwą „Quality’s Choice”.

Do perfumerii Quality chętnie przyjeżdżają goście z zagranicy. Tylko w ciągu ostatniego roku klienci mogli spotkać twórców swoich ulubionych perfum: Camille Goutal, Jean-Charles Brosseau i małżeństwo Micallef. To niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać o sztuce i tworzeniu perfum, dobrać dla siebie zapach, odpocząć chwilę w pięknym wnętrzu i przyjemnej atmosferze perfumerii. Ściągają tu także przedstawiciele polskiego świata mody, sztuki, teatru i filmu.

W dzisiejszym świecie ludzie są zbyt zapracowani, aby tracić czas w centrach handlowych i zastanawiać się nad wyborem właściwych dla nich produktów – mówi Stanisława Missala – za punkt honoru uznajemy zapewnienie klientom obsługi najwyższej klasy. Chcemy, aby sprzedaży luksusowego kremu i zapachu towarzyszyła starannie dobrana prezentacja”. Dobry i drogi produkt wymaga większego wysiłku sprzedawcy. Skierowany jest do wąskiej grupy odbiorców, nie jest reklamowany na bilbordach i w wielonakładowej prasie.

Tak jak klient spodziewa się dobrego wina w dobrej restauracji, tak i klienci perfumerii oczekują najlepszej porady. Przychodzą tutaj po rzeczy wyjątkowe i piękne. Mogą mieć pełne zaufanie, że otrzymają najwyższej klasy produkt, a przy okazji nabędą wiedzę. W taki sposób tworzy się coraz większa grupa znawców luksusowych perfum, prawdziwych koneserów. Jest to ważny cel misji Perfumerii Quality.

Ciekawostką jest wystrój salonów, stanowiący połączenie antycznych
i nowoczesnych mebli. Poprawiając makijaż, można przeglądać się w barokowym lustrze, a pijąc kawę, odpoczywać na ludwikowskiej kanapie. To wynik zamiłowania właścicielki perfumerii do sztuki i piękna. Wychowanie w domu pełnym artystów zaszczepiło w niej zmysł artystyczny, którym dzieli się z klientami, „a tak naprawdę – podkreśla pani Missala – uważam ich za swoich przyjaciół i przyjaciół moich perfumerii.”

Perfumeria Quality LIM Galleria – Hotel Marriott 00-697 Warszawa  Aleje Jerozolimskie 65/79  tel/fax: (22) 630 64 97

Perfumeria Quality Centrum Handlowe Blue City 02-222 Warszawa  Aleje Jerozolimskie 179 tel/fax: (22) 311 72 31


Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.