Sunday, July 14, 2024

10 09 20  Red Bull przedłużył na kolejny rok współpracę z organizatorami Gran Fondo Gdynia.

10 09 20 Red Bull przedłużył na kolejny rok współpracę z organizatorami Gran Fondo Gdynia.

Dział: Sport Napisane przez  wrzesień 26 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

10 09 20 Red Bull przedłużył na kolejny rok współpracę z organizatorami Gran Fondo Gdynia.

  Zawodnik, który najszybciej pokona ostatni kilometr trasy wyścigu, zostanie zaproszony na co-drive z Jakubem Przygońskim, kierowcą rajdowym Orlen Team, czwartym zawodnikiem Rajdu Dakar 2019.

Co-drive to jazda na prawym fotelu pilota w rajdowym aucie. Uczestnicy co-drive'u mają niepowtarzalną okazję ekstremalnego rajdowego przejazdu po zamkniętym, odpowiednio zabezpieczonym odcinku drogi lub profesjonalnym torze wyścigowym.

- W ubiegłym roku zwycięzca premii górskiej Red Bull wygrał lot akrobatyczny z Łukaszem Czepielą. W tym roku nagrodzimy najlepszego sprintera, a do zdobycia jest co-drive z Jakubem Przygońskim. Wspólnie z Red Bull zadbamy zatem, by wyścig Gran Fondo Gdynia był jeszcze bardziej emocjonujący - mówi Michał Drelich, dyrektor imprezy.

Na kilometr przed metą ustawiony zostanie dodatkowy punkt pomiaru czasu. Dzięki temu, organizatorzy będą mogli wskazać zawodnika, który w najszybszym czasie pokona ostatnie 1000 metrów wyścigu. Na zwycięzcę tej nietypowej rywalizacji czeka duża dawka adrenaliny od Jakuba Przygońskiego z Orlen Team.

Co więcej, napoje energetyczne Red Bulla znajdą się na trasie i mecie zawodów. Zawodnicy będą również mogli skorzystać z produktów podczas Welcome Banquet dla uczestników imprezy. 

Gran Fondo Gdynia to klasyk kolarski dla amatorów. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse – 80 km i 134 km. Trasy zostały wytyczone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni. W 2019 roku organizatorzy spodziewają się na starcie około 1,5 tysiąca kolarzy z kilkudziesięciu krajów świata.

Więcej informacji na stronie internetowej www.gfgdynia.com Ewa Paciorek PR Manager 791 468 288 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Jakóbik Marketing Director +48 511 291 080 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:

gf-gdynia-press-20190521_1558425092_5092.doc

jakub-przygonski_1558425094_5094.jpg

gf-gdynia-press-20190521_1558425094_5094.pdf

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.