Sunday, July 14, 2024

44. Maraton Warszawski wystartuje w ostatni weekend 16 września 22 !

44. Maraton Warszawski wystartuje w ostatni weekend 16 września 22 !

Dział: Sport Napisane przez  październik 14 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Nadchodzący 44. Maraton Warszawski zwiastuje prawdziwą ucztę dla entuzjastów biegania. Tysiące sportowców i amatorów z całego świata spotka się w ostatni weekend września, aby powalczyć w aż czterech biegach! W tegorocznym programie imprezy zagoszczą: 44. Maraton Warszawski, Bridgestone Sztafeta Maratońska, Mini Maraton - bieg dla dzieci i młodzieży oraz po raz pierwszy w historii - Pekao S.A. Warszawska Dycha.

Święto biegania  -- Maraton Warszawski ponownie rozbiega stolicę w ostatni weekend września. Ta impreza to rokrocznie prawdziwe święto biegaczy i wielkie wydarzenie. Jako jeden z nielicznych maratonów na świecie odbywa się nieprzerwanie od 1979 roku. 25 września maratończycy pobiegną ulicami stolicy po raz 44. Atrakcji, nie tylko dla uczestników, nie zabraknie. Organizatorzy zapraszają wszystkich do kibicowania na żywo na trasie lub w miasteczku biegacza przy popularnych “Fontannach”. Tam, w godzinach 9:00-15:30 bić będzie serce Warszawy.

Dzięki różnorodności biegów towarzyszących 44. Maratonowi Warszawskiemu bieganie stało się jeszcze bardziej przystępne - każdy może na własnej skórze poczuć adrenalinę towarzyszącą Wielkiemu Biegowi. Zapisy na biegi trwają do 24 września na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com. Zapisać będzie można się także w Biurze Zawodów - tam jednak liczba pakietów będzie ograniczona. Nie czekaj, dołącz do biegaczy na wybranym dystansie i stań się uczestnikiem święta biegania!

Kontakt dla mediów: Partner of Promotion Joanna Tosia Mazur Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 603 103 888

Fundacja „Maraton Warszawski” Magdalena Skrocka zastępca Dyrektora Fundacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 510 726 215

 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.