Thursday, June 13, 2024

LAUR INNOWACYJNOŚCI V-edycja

LAUR INNOWACYJNOŚCI V-edycja

Dział: Inne Napisane przez  listopad 15 2015 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

Konkurs Laur Innowacyjności 2015 

Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015” organizowanego corocznie przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelną Organizację Techniczną jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Konkurs ten odbywa się pod wysokimi patronatami rządowymi, parlamentarnymi, instytucjonalnymi, międzynarodowymi i medialnymi.

 

W Konkursie mogą uczestniczyć polskie i zagraniczne firmy zarejestrowane w Polsce oraz podmioty gospodarcze i osoby fizyczne z Polski i z krajów, w których działają polonijne stowarzyszenia naukowo – techniczne. Mogą w nim także uczestniczyć podmioty zagraniczne z innych krajów, których innowacyjnymi produktami może być zainteresowana polska gospodarka.

Uroczysta Gala, na której zostały ogłoszone wyniki Konkursu, odbyła się 25 listopada 2015 r. w Sali Balowej Warszawskiego Domu Technika NOT w Warszawie. Była ona poprzedzona III Konferencją „INNOWACJE WARUNKIEM ROZWOJU GOSPODARCZEGO POLSKI – usunąć bariery, stworzyć ułatwienia”. Obu tym wydarzeniom towarzyszyła wystawa produktów innowacyjnych. 

Szczegółowe informacje są dostępne w zakładkach niniejszej strony internetowej lub pod adresem e-mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

180 lat na rzecz innowacyjnej gospodarki 

Obecnie polska gospodarka nie należy do przodujących w zakresie innowacyjności i nowoczesności. W małym stopniu jest wykorzystywana rodzima myśl techniczna. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, Federacja 39 Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, podejmuje wiele działań na rzecz rozwoju i innowacyjności. 

Artykuł na temat realizowanych od dwóch wieków z sukcesem działań ruchu stowarzyszeniowego techników i inżynierów na rzecz budowy i rozwoju gospodarki narodowej został zamieszczony w dodatku „Innowacje” w piątkowym (6 listopada br.) wydaniu dziennika Rzeczpospolita. 

Zapraszamy do lektury pod adresem: 

www.technologieprzyszlosci.com/polska-innowacj-stoi/180-lat-na-rzecz-innowacyjnej-gospodarki 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Foto; Janusz Hejżyk  

25 11 15 V EDYCJA KONKURSU O LAUR INNOWACYJNOŚCI    V-edycja  Laur Innowacyjności 2015   NOT Bankiet w restauracji odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”. Celem organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelną Organizację Techniczną konkursu jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Ministerstwo Gospodarki objęło wydarzenie patronatem honorowym. Więcej informacji: www.laurinnowacyjnosci.pl   Dom Technika NOT, ul. Czackiego 3/5

Więcej w tej kategorii: « LUCKI Wieczór Argentyński »

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.