Saturday, July 13, 2024

7 06 22 IRONMEN

7 06 22 IRONMEN

Dział: Sport Napisane przez  październik 13 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

HISTORIA Siódma edycja zawodów organizowanych pod szyldem IRONMAN będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy w Polsce, triathloniści będą mieli okazję wystartować na pełnym dystansie IRONMAN. To jest to, na co wszyscy czekali! Wreszcie na mecie, na Plaży Miejskiej w warszawie , będzie można usłyszeć charakterystyczny okrzyk spikera „You are an IRONMAN”! Tradycyjnie też

przygotowano rywalizację na tzw. „połówce” czyli Enea IRONMAN 70.3

SPORTOWO Mówi się, że siódemka to szczęśliwa liczba, ale nie szczęście, a ugruntowana pozycja oraz profesjonalizm, gwarantują wyjątkową obsadę tegorocznej edycji Enea IRONMAN . Tradycyjnie na trasie „połówki” zobaczymy w tym roku światową czołówkę triathlonistów i triathlonistek. Swój start potwierdzili tacy zawodnicy jak: Andreas Dreitz czy Lucy Hall. Szyki zagranicznym faworytom postarają się pokrzyżować najlepsi polscy zawodnicy: Robert Wilkowiecki czy Aleksandra Jędrzejewska.

Agencja Sport Evolution jest wyłącznym licencjobiorcą IRONMAN w Polsce.

Więcej na www.sportevolution.pl i www.facebook.com/agencjasportevolution

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.