Thursday, June 13, 2024

LUCKI

LUCKI

Dział: Inne Napisane przez  wrzesień 25 2016 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

Lucky - nowa, charyzmatyczna twarz na polskiej scenie muzycznej. Biorąc pod uwagę jej historię można powiedzieć jedno: szczęściara!  

Zaczynała w chorzowskiej grupie "Na Szlaku”. Po przeprowadzce do Konina kształciła swój wokal w Miejskim Domu Kultury, biorąc udział w licznych festiwalach, warsztatach i koncertach. W roku 2012 wyjechała do Norwegii. Tam również nie mogąc żyć bez muzyki, szybko udało jej się zebrać ludzi z którymi stworzyła grupę "Vampas".

Po powrocie w 2014 roku wzięła udział w "Must Be The Music”, dzięki któremu została zauważona przez szwedzkiego producenta - Marka Tyspera. W przygotowaniach jest cała płyta. Ma wyjątkową osobowość, niezwykły głos i cudowny uśmiech. W teledysku do debiutanckiego singla „Mimochodem” wystąpił Mister Polski 2014 - Rafał Maślak. Już po planie wideoklipu w mediach było głośno na ich temat. Zdjęcia do wideoklipu kręcone były w malowniczym Ciechanowie (na Zamku Książat Mazowieckich i przy Wieży Ciśnień) oraz w Warszawie przy Społecznej Akademii Nauk. Jeśli poszukujecie czterolistnej koniczynki, która przyniesie Wam szczęście, już ją znaleźliście! Lucky z pewnością namiesza na naszej scenie muzycznej, wprowadzając do niej wiele optymizmu i świeżości!

Management & PR: Bee Music Batogowska Monika, 501 734 330, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Więcej w tej kategorii: LAUR INNOWACYJNOŚCI V-edycja »
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.