Saturday, July 13, 2024

IV edycja  Diamenty Chemi

IV edycja Diamenty Chemi

Dział: Gala Napisane przez  październik 12 2015 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

IV edycja  Diamenty Chemii

Podczas czwartej edycji "Chemical Industry Summit & Awards Gala" w Hotelu InterContinental w Warszawie zaproszeni eksperci międzynarodowi omawiać będą najistotniejsze punkty w europejskim i globalnym przemyśle chemicznym. Po raz kolejny konferencję uświetni ceremonia wręczenia "Diamentów Polskiej Chemii". 

 

Czwarta edycja konferencji "Chemical Industry Summit & Awards Gala" organizowanej przez Executive Club we współpracy z PwC Polska odbędzie się 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie. Wydarzenie będzie mieć wymiar szczególnie międzynarodowy, zarówno za sprawą patronatów instytucjonalnych ze strony światowych organizacji: PlasticsEurope i Fertilizers Europe, szerokiego grona prelegentów z zagranicy, jak i zakresu tematycznego problematyki poruszanej w debatach.

Patronat honorowy nad kongresem chemicznym objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Skarbu Państwa, a jego patronami są: Agencja Rozwoju Przemysłu SA i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Zaproszeni na wydarzenie eksperci międzynarodowi w podzielonej na trzy panele debacie omawiać będą najistotniejsze punkty w europejskim i globalnym przemyśle chemicznym. Prelegenci przedstawią swoją opinię na temat polityki energetycznej poszczególnych państw oraz zastanowią się, czy konsolidacja europejskiej chemii jest receptą na sukces na rynku międzynarodowym. Konferencję otworzy przemówienie Alexisa Brouhnsa, dyrektora generalnego Solvay Europe, zaś gośćmi specjalnymi konferencji będą: Karl-H. Forester, dyrektor zarządzający PlasticsEurope oraz Ann Nuyttens, prezes Silica Global Business Unit w Solvay. Swoje uczestnictwo w imprezie potwierdziło wielu reprezentantów europejskich instytucji i firm z branży przemysłu chemicznego. 

Rangę organizowanego przedsięwzięcia podkreśli gala wręczenia "Diamentów Polskiej Chemii", które zostaną przyznane po raz trzeci za szczególne osiągnięcia w branży. Celem konkursu jest promowanie osób i firm związanych z sektorem chemicznym, które poprzez swoje działania wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością, etyką i odpowiedzialnością biznesową. Nagrody zostaną przyznane w dziesięciu kategoriach: Inwestycja Roku, Lider Innowacji Roku, Produkt Roku, Lider Ekologii, Lider CSR, Podmiot Finansujący Roku, Doradca Roku, Osobowość Roku, Inwestor w Kapitał Ludzki, Top Executive Roku. Konkurs jest dwuetapowy: w pierwszym etapie kandydaci mogą zgłaszać się samodzielnie w odpowiedzi na informację  przesłaną drogą mailową przez Organizatora, w drugim - kapituła konkursowa wyłania laureatów spośród firm nominowanych do otrzymania nagrody (spółek, które otrzymały najwięcej wskazań w przesłanych zgłoszeniach w poszczególnych kategoriach). Gala będzie ukoronowaniem całodziennej konferencji w miłym klimacie przy akompaniamencie znakomitej muzyki i wyśmienitych trunkach. 

Organizator:Executive Club Sp. z o.o., ul. Puławska 12 lok. 10, 02-566 WarszawaTel.:+48 22 409 25 38Fax:+48 22 646 18 80www:www.executive-club.com.ple-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Foto; Janusz Hejżyk

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany wrzesień 25 2016
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.