Sunday, July 14, 2024

Zycie Handlowe

Zycie Handlowe

Dział: Targi Napisane przez  październik 16 2015 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

16-17 10 15  III edycja Kongresu eHandlu.     na Stadionie Narodowym odbyły się targi  „Orły  Dystrybucji 2015”  r.  

Uczestnicy   z całej Polski wzięli udział w  targach , konferencji , panelu dyskusyjnym ,- w przerwach uwagę przyciągały  konkursy i loterie z atrakcyjnymi nagrodami,  degustacje produktów .

Stoiska były przepięknie udekorowane, producenci konkurowali  pomysłami jak przeciągnąć klienta. W powietrzu unosił się aromat kawy , doskonale znaliśmy markę  , i poznaliśmy się z jej smakiem.

Wystawcy  przetworów mięsnych: szynki, salami , kabanosów, wędlin wykorzystując tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na  pokolenie wpływają  na wyjątkowość oraz oryginalność smaku produktów które po kilku latach obecności gości w świadomości odbiorców .  Wiodące  marki producenci herbat na rynku Polskim przedstawili  wyselekcjonowaną gamę towarów .  Każda firma w swojej branży  zdobyła   zaufanie konsumenta jakością produkowanych towarów , solidnością  , kreatywnością oraz  profesjonalizmem .  Przedsiębiorstwa wyróżniały się niezwykłą dynamiką rozwoju, umiejętnie łączące bogate tradycję z nowoczesnymi technologiami .  Zarówno producenci jak i dystrybutorzy , hurtownicy , pośrednicy zyskali nowy kanał komunikacji handlowej. O godzinie 19.00  odbyła się uroczysta gala wręczenie ogólnopolskich  nagród   „ Orzeł Dystrybucji FMCG” .

źródło; materiał   prasowy  ILONA BANDURA  -  Foto; Janusz Hejżyk

29 09 15 III edycja Kongresu eHandlu.   godz. 10.00-17.00  Fundacja Polak 2.0 i Infoguru Sp. z o.o.  Centrum konferencyjne PGE Narodowego 

Kongres to największe wydarzenie konferencyjne w Polsce w obszarze e-commerce - ponad 500 Uczestników, 24 prelegentów i ponad 15 godzin prelekcji.

Udział w Kongresie jest płatny – więcej informacji oraz zakup biletów poprzez stronę kongres-ehandlu.pl. Organizator zachęca, by rejestrować się jak najszybciej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.  Stadion Narodowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  721 945 134  Marta Dekiert

Stadion   Narodowy  Zapraszamy do kontaktu  Spółka PL.2012+ kontakt dla mediów

 

Rejestracja: kongres-ehandlu.pl  Więcej  kongres-ehandlu.pl

Mikołaj Piotrowski  Dyrektor ds. Komunikacji, Rzecznik prasowy tel. 785 556 771  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Glinkowski  Menadżer ds. relacji publicznych tel. 661 661 476  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał Proszowski  Menadżer ds. Internetu i Mediów Społecznościowych  tel. 609 995 963  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witam Państwa,  akredytacje prasowe dystrybuujemy jedynie wśród patronów medialnych.   pozdrawiam, Marek Tomaszewski

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Foto; Janusz Hejżyk 

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany wrzesień 24 2016
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.