Sunday, July 14, 2024

Firma Auto Chrobok    Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy, REKLAMA

Firma Auto Chrobok Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy, REKLAMA

Dział: Sport Napisane przez  wrzesień 28 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Firma Auto Chrobok Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy, REKLAMA
Firma Auto Chrobok powstała w 1997r. Od tego czasu prężnie działamy odpowiednio poszerzając swoje kompetencje oraz obszary funkcjonowania. Podstawowym profilem naszej firmy jest sprzedaż narzędzi uznanych marek Boxo i Mannesmann. Narzędzia marek Boxo i Mannesmann doceniło już ponad milion zawodowych mechaników, stacji serwisowych czy centrów obsługi pojazdów. Jesteśmy dumni, że możemy być wyłącznymi dystrybutorami najlepszych marek narzędziowych w Polsce.

Nasze doświadczenie w sprzedaży oraz doskonała orientacja na potrzeby naszych klientów pozwoliło nam wprowadzić na Polski rynek wyposażenie medyczne sygnowane znanymi i cenionymi na całym Świecie markami Bailida i Yongfa. Oferta marek Bailida oraz Yongfa skierowana jest głównie do służby zdrowia, klinik czy ośrodków rehabilitacji gdzie dobra jakość oraz wysoka niezawodność jest szczególnie ważna dla pacjentów w procesie rehabilitacji czy powrotu do zdrowia. 

Jesteśmy jedynym i oficjalnym importerem marek Bailida i Yongfa na terenie Polski.

Gwarantujemy niezawodność naszych produktów i personel, który dołoży wszelkich starań do wyboru optymalnego produktu oraz błyskawicznej realizacji zamówienia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ; Auto Chrobok - Brunon Chrobok FIRMA CHROBOK Brunon Chrobok ul. M.C. Skłodowskiej 2 41-947 Piekary Śląskie NIP: 6451540115 ING Bank Śląski: 02 1050 1230 1000 0023 0969 6926

Sprzedaż łóżek i wózków medycznych: Dawid Duch kom: 691-691-342 tel: (032) 381-80-42 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marketing i sprzedaż wózków medycznych: Damian Irla 694-413-168 fax: (032) 381-80-47 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Reklamacje i zamówienia:Janusz Okoń Grzegorz Kępny kom: 516-485-358tel: (032) 381-80-45 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Import: Anna Jocher kom: 602-614-392 tel: (032) 381-80-42 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Księgowość: tel: (032) 381-80-43 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     www.autochrobok.com.pl www.autochrobok.com.pl

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora ;

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.