Sunday, July 14, 2024

15-16 09 20  GALA  20.00  VIII Cashless Congress   InterContinental

15-16 09 20 GALA 20.00 VIII Cashless Congress InterContinental

Dział: Gala Napisane przez  październik 04 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

15-16 09 20 GALA 20.00 VIII Cashless Congress InterContinental

www.cashlesscongress.pl Program VIII Cashless Congress POLSKA EUROPEJSKIM LIDEREM W TRANSFORMACJI GOSPODARKI I NOWOCZESNYCH ROZWIĄZANIACH PŁATNICZYCH”

20.00 GALA DAWID KACPRZAK Project Manager 534 513 972 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego (FROB)  – inicjator przedsięwzięć mających na celu zwiększanie dynamiki rozwoju obrotu bezgotówkowego w Polsce. Identyfikacja barier rozwoju rynku, szukanie rozwiązań ograniczających bariery oraz proponowanie kierunków zrównoważonego rozwoju to jedne z najważniejszych zadań FROB. Działania podejmowane w obszarach: informacyjno-edukacyjnym, legislacyjnym oraz analitycznym pozwalają wskazywać korzyści dla przedsiębiorców i zrzeszających ich organizacji, administracji rządowej i instytucji nadzoru finansowego, organizacji płatniczych, banków oraz agentów rozliczeniowych. Zdaniem FROB, konsumenci będący użytkownikami elektronicznych instrumentów płatniczych powinni być głównymi beneficjentami korzyści wynikających z rozwoju polskiego rynku płatności bezgotówkowych.

9.00 Uroczyste otwarcie VIII Cashless Congress

Robert Łaniewski – Prezes Zarządu, Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego
‣Mieczysław Groszek – Prezes Zarządu, Fundacja Polska Bezgotówkowa
‣Tadeusz Kościński – Minister Finansów
‣Zdzisław Sokal – Doradca Prezydenta RP

Wpływ płatności bezgotówkowych na ograniczanie szarej strefy i luki podatkowejGotówkowa szara strefa i jej źródła
‣Płatności elektroniczne jako narzędzie ograniczające szarą strefę i zwiększające dochody sektora finansów publicznych ‣ Polska na tle innych krajówProwadzący: ‣ Marek Rozkrut – Partner / EY Poland Chief Economist | Head of Economic Analysis TeaMPotrzeby polskiej gospodarki i społeczeństwa w dobie transformacji cyfrowej
Największe wyzwania cyfryzacji polskiej gospodarki 
Ograniczenia budżetowe a pragnienia decydentów; 
Sektor bankowy wspierajacy powszechną cyfryzację Polski
Moderator: 
Piotr Arak – Dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego
Paneliści:
Paweł Jaroszek – Członek Zarządu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Karol Okoński – Managing Director | Cybersecurity Lead for Public Sector (PL & CEE), PwC
Jan Sarnowski – Wiceminister Finansów
Leszek Skiba – Prezes Zarządu, Bank Pekao

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz 784 462 444

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.